تبلیغات
دکترمحمدپورپناهی گل تپه - وقتی امضایی آلت قتاله می شود !
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

محمد پورپناهی کل تپه

وقتی امضایی آلت قتاله می شود !

 

محمد_پورپناهی

@m_pourpanahi

@sportard

 

بعضی وقت ها احساس میکنم که هیچ چیز معنی ندارد. در سیاره ای که میلیون ها سال است با شتاب به سوی فراموشی میرود، ما در میان غم زاده شده ایم؛ بزرگ میشویم، تلاش و تقلا میکنیم، بیمار میشویم، رنج میبریم، سبب رنج دیگران میشویم، گریه و مویه میکنیم، میمیریم، دیگران هم میمیرند، و موجودات دیگری به دنیا می آیند تا این کمدی بی معنی را از سر بگیرند!

 

 

دیگر جوان نمی‌‌شوم..... و دریغا چه تلخ تلخ فرو می ریزم با سنگینی این غربت عمیق در سرزمین اجدادی خویش، زلزله اتفاق تلخی بود که بوقوع پیوست و تحلیل های بسیاری از اوضاع تلخ زلزله انجام گرفت ،و هر گروه و جناحی در محکومیت هم قلم به دست شدند و نوشتند و نوشتند بی آنکه بفهمند درد الان من همدلی و وحدت است ،چقدر تلخ بود این رفتار های ناشیانه و درد دیگری برد و غم و اندوه این مردم  اما آیا به راستی این ها برای تسکین درد  و غم و اندوه این عزیزان کافی بود ؟! چطور عده ای از خدا بی بخبر راضی شدند برگه هایی را امضاء کنند که حکم قتل بی گناهان بسیاری بود آیا به راستی اینها خطا نکرده اند ؟! آلت قتاله که همیشه اسلحه و چاقو نیست، بعضی وقتا اون امضایی که مهندس ناظر جایی میزند که نباید  بزنه! می تواند آلت قتاله باشد .

 

 

گر وظایف و مسئولیت ها کارشناسی شده توزیع شود ، نظارت و کنترل صورت گیر و افراد کاردان و لایق در تخصص های خود باشند  هیچ گاه شاهد چنین فجایع غمباری این چنین نخواهیم بود همیشه در هر بلایی  خانمانسوز دست هایی در کار است  ، ما همیشه سیلی گذشتگان را می خوریم و به آینده هم هیچ امیدی نداریم و متاسفانه این چرخه ی معیوب همچنان ادامه دارد و هیچ امیدی هم به اصلاح ان نیست ، چقدر فضای مجازی این روزها تاثیر گذار بود ، سیل عظیم پیام های تسلیت و کمک های مردم مرحمی شد بر این دردها ،و در این میان ورزشکاران و قهرمانان ملی چقدر زیبا در آغوش کشیدند این درد  را و گلریزان ها و مدال هایی که به حراج گذاشته شد تنها برای یک هدف و آن هم کمک به  عیزان و خانواده هایمان در کرمانشاه بود چقدر این انسانیت زیباست به امید روزی که کرمانشاه دوباره کرمانشاه شود و مسئولان کمی مسئولیت پذیر . ان شا الله

 

 

@m_pourpanahi

@sportard
ن : محمد پورپناهی گل تپه
ت : چهارشنبه 24 آبان 1396
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.