تبلیغات
دکترمحمدپورپناهی گل تپه - هنوز به دروغ هایتان وخوشبین هستیم! اجی مجی لاترجی!!

دکترمحمدپورپناهی گل تپه

استفاده از مطالب سایت با سلام وصلوات بر محمد (ص)و آل محمد (ص) مجاز می باشد

درباره من
از مطالب لذت ببرید با سلام و صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص)
mpoorpanahi@gmail.com
mpoorpanahi@yahoo.com
09149570093
جستجو در وبلاگ
تاریخ: جمعه 8 دی 1396 01:18 ب.ظ

 

هنوز به دروغ هایتان وخوشبین هستیم! اجی مجی لاترجی!!

 

 

محمد_پورپناهی_گل_تپه

 

"من یک نویسنده ام و واقعیت های اطراف خود را به قلم می کشم لطفا کسی کاسه ی داغتر از آش نشود و به جای کسی بر نخورد متشکریم "

 

بدبختی از همه طرف می‌آید...هرچه سنگ است پای احمد لنگ است ، حاکمانی كه نمی دانند شب مردمان شان چگونه به صبح میرسد، دیگر چه فرقی میكند كه به شراب نشسته باشند یا به نیایش ایستاده باشند.از این همه تداخل مشکلات، از بهم تنیدگی دَرد ها از بی تفاوتی ها دلگیریم همه   ، هیچ مشکلی حل نمی شود و تنها با مشکل دیگر فراموش می شود ، احمقانه ترین وعده ها را منتظر نشسته ایم سال هاست از زدایش فقر  و همسانی بلغور می کنند و تنها چیزی که هست زایش فقر است و بدبختی هایی که از در و دیوار می بارد می گویند صبر کنید ما سال هاست در صبریم نه ما ایوب زمان هستیم و نه شما وحی نازل ، چطور خوابتان می برد وقتی فقر از در و دیوار بر سر این مردم می بارد ! به راستی چطور ؟! چگونه ؟!

 

چقدر بهشتی ما ، این مرد بهشتی راست گفت : دین یعنی عدل، عدل یعنی دین. هرجا دیدید می‌گویند دینِ اسلام هست و عدالت اجتماعی نیست، بدانید دین اسلامش قلابی است وعده ها  دیگر دردی را دوا نمی کنی بی اعتمادی شدیدی در جامعه  بوجود امده است و این شکاف  بسیار ازار دهنده است دیگر مردم از شعار ‏"من برات مار میشم مارِ وفادار میشم "خسته اند وعده ی نان مان هم آجرشد داریم غرق میشویم وهیچ کس برایمان طناب پرت نمیکند...یک مشت قالتاق جمع شده اند و در حال گند زدن به زندگیه هستند هر جایی را دست می زنی بوی گندش به اسمان بلند می شود به آدم دروغ می‌گویند .آدم دروغ‌ها را می‌بیند و به روی ِ خودش نمی‌آورد .در واقع آن‌ها را تحمل می‌کند ، آن‌ وقت فکر می‌کنند آدم احمَق است نمی‌فهمَد ! احمق شمایید که اعتماد آدم را به سخره گرفته اید !! برای مان ژست برایت بمیرم می گیرند آخر پدر صلواتی زمانی که قدرت دستتان بود که گند زدید بر حال و روز این ملت چه شده است که به یکدفعه دایه ی مهر بانتر از مادر شدید ؟!

 

اینجا دیاریست ﮐﻪ ﺑﺮﺧﻰ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺍﯾﺪﻩﻫﺎﻯ ﺑﻬﺸﺘﻰ ﻣﯿﻔﺮﻭﺷﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺳﻮﺍﺭ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻫﺎﻯ ﺿﺪ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﻣﯿﺸﻮﻧﺪ و به بهترین بیمارستانهای دنیا میروند ﺗﺎ ﻭﺭﻭﺩﺷﺎﻥ ﺑﻪ ﺑﻬﺸﺖ ﺭﺍ ﺗﺎ ﺣﺪ ﻣﻤﻜﻦ ﺑﻪ ﺗﻌﻮﯾﻖ ﺑﯿﻨﺪﺍﺯﻧﺪ به مملکت تعصب دارند و فرزندانش در خارجه تحصیل می کند و در خدمت غرب هستند ... و مردم ساده دل را برای مداوا به  دعا و زجه نسخه پیچ می کنند  !! متخصصین وعده ودروغ ومتزوران  گردن کلفت خواب و خوراک را به مردم حرام کرده اند مردم از فرت مشکلات و آسیب ها گرفتار آسیب های دیگر می شوند خلاصه بازار دعانویس و جن گیر و محلل رونقی بسزا گرفت است . متخصصین رلکسیش و آرام سازی  تمام لذت های این دنیا را حواله به دنیای دیگر می کردند و مردم را وادار به زوزه و گریه و ناله می کنند و خودشان مدام در عیش و نوش مشغول اندوختن مال و منال بودند و می خواندند:" گریه بر هر دردی دواست!"

 

مردم هیچ چیز از شما نمی خواهند جز مقداری شعور ، در ک متقابل ، رنجشان رو به اسمان است و سفره هایشان بسیار ناچیز ، حداقل با تزویرتان درد هایشان را تازه نکنید بگذارید به زخم خود بمیریم ، ما به خواراندن تاول های این زخم ها عادت کردیم ،به دردها ، به فقر ، اما هنوز به دروغ هایتان خوشبین هستیم ، چوپان دروغگو نباشید روزی خواهد رسید که گرگ به گله خواهد زد و ان موقع خواهید فهمید که چه کرده اید و خود کرده را تدبیر نخواهد بود ، کمی مردم را در یابید این مردم بهترین مردم دنیا هستند کمی با دردهایشان زندگی کنید

 

چقدر زیبا شرح حل داده صادق ما که این دنیا دمدمی و گذرنده است - آن دنیا همیشگی است - توی پیشانی ما نوشته که باید دسترنج خودمان را به حضرت غول بی شاخ و دم تقدیم کنیم تا او بخورد و بنوشد و خوشگذرانی کند - او عادل و کریم است - او ستون دنیا و عقبی است - ما باید رضایت خاطر گردن کلفت ها و قلدران خودمان را فراهم بیاوریم - ما مطیع و منقاد هستیم - اراده ی آن ها اراده ی آسمان است - ما جان و مال و عرض و ناموس خودمان را کورکورانه در طبق اخلاص می گذاریم و فدای منافع غول بی شاخ و دم می کنیم - ما گوسفندان غول بی شاخ و دم هستیم که هم در عروسی و هم در عزای او باید کشته بشویم - این را توی پیشانی ما نوشته اند و از بزرگ ترین افتخارات ماست! - مقدر است که آن ها از سیری بترکند و ما از گشنگی! - زنده باد مرده های قوم ما - ما برای خاطر مرده ها زنده هستیم - ما خوش گریه هستیم و گریه بر هر درد بی درمان دواست! - ما از غضب مرده ها می ترسیم - ما مردار پرستیم - اجی مجی لاترجی!"

 

 ابزارک های وبلاگ

قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


محمد پورپناهی کل تپه